maandag , 11 december 2017

Lagere school

Juf Evi Boesmans

Eerste leerjaar evi.boesmans@gvbsrummen.be

Juf Tine Kopec

Tweede leerjaar tine.kopec@gvbsrummen.be
[/one_half]

Juf Sophie Daems

Derde leerjaar sophie.daems@gvbsrummen.be

juf Astrid Langenaken

vierde leerjaar astrid.langenaken@korzosg.be
[/one_half_last]

Juf Greta Vandersmissen

Vijfde leerjaar greta.vandersmissen@gvbsrummen.be
[/one_half_last]

Emma Gemis

Zesde leerjaar emma.gemis@korzosg.be

Juf Linda Smets

Plusjuf linda.smets@gvbsrummen.be
[/one_half_last]

Meester Jan Mertens

Turnleerkacht lagere school jan.mertens@gvbsbudingen.be
[/author] [/one_half_last]

Meester Jonas Deroye

Techniek, ICT en  media jonas.deroye@korzosg.be